Středisková „chata“

pozvanka

O víkendu 10.-12. března proběhla ve Štramberku a okolí akce zaměřená na mezioddílovou spolupráci. Tři účastníci z každého oddílu (Petřvald, Studénka, Albrechtičky a Bravantice) se sešli v pátek odpoledne ve Studénce na nádraží a po sérii úkolů (a procházce z Kopřivnice do Štramberka) dorazili do skautské základny pod Trúbou. Tam je čekala gulášovka, po které následoval seznamovací program.

Sobotní dopoledne se neslo v duchu sdílení. Po úvodní bojovce (zjišťování informací na nepřátelském území) si oddíly vzájemně představily své oblíbené hry a po obědě dostaly dvojice oddílů prostor pro vytvoření rámcového programu na mezioddílovou akci, kterou později v tomto roce zrealizují. Na večer jsme se vydali na procházku k jeskyni Šipce a k lomu Kotouč a zpět do tou dobou už krásně nasvíceného malebného městečka.

V neděli ráno jsme už jenom předali klubovnu a vydali se zpátky domů. Tak co? Už se těšíte na společné mezioddílové akce?

From Středisková „chata“. Posted by Středisko Albrechtičky on 3/21/2017 (29 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2